Cam Sundurma Sistemleri

Cam sundurma, kapılarınıza ve pencereleriniz için tasarlanmıştır. Olumsuz hava şartlarından meydana gelen yağmur ve kar sebebi ile

kapı ve pencerelerinizi korumak amaçlı uygulanan bir sistemdir. Cam sundurma kötü hava şartlarının sebebiyet verdiğini yağmur çamur gibi durumlarda pencerelerinizi ve kapılarınızı temiz tutmaya yarana sundurma cam sistemi aynı zamanda da korunmak için uygulanan bir tasarımdır.

Güneş ışınlarını emerek içeri geçişini engelleyen sistem sayesinde evinizin içerisinde bulunan mobilyaları, eşyaları güneş ışınları sayesinde renk alma oluşumunu engellemesi ile tanınmaktadır. Bu sayede eşyalarınız ilk günkü ki renklerini korumayı başarmış olacaksınız. Güneş enerjisini güneye bakan taraflarda yaklaşık olarak %60 civarında emer batı ve doğu bölgelerinde ise bu oran %70 ve %80 arasında değişim göstermektedir. Bunun sebebi ise güneşin değişim ve ışın oluşumudur.

Güneş içerisinde bulunan mor ötesi ışını emmesi sayesinde oldukça yararlı bir konuma sahip olmanızı da desteklemektedir. Dış kimyasal etkiler ve ısıya karşı dayanıklılık ve güç göstermektedir. İki taşıyıcı koldan meydana gelen sistem yan yana ilave sistemi ile tasarlanma hedeflenerek oluşmaktadır. Özel kolların ham maddesi içerisinde bulunan metal ve üst kaplama malzemesi sayesinde de daha kullanışlı hale gelmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

Sepetiniz

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.