Fabrika Sundurması

Fabrika Sundurması: Bir sundurmanın zemini yerle aynı hizadayken, bir diğerine merdiven ile çıkılabiliyor olabilir. Ya da zemini ile temas halinde olan bir sundurmaya rastlayabileceğiniz gibi, bir yapı malzemesi ile desteklenen bir sundurmaya da denk gelebilirsiniz. Hatta eğer sundurma, yeterli genişlikte ve kullanılabilirliği müsait olan bir malzeme ile tasarlandıysa üst tarafı balkon olarak da kullanılabilir.

Fabrika Sundurması Kullanım Alanları

Günümüzde sundurma, kullanım amacından ziyade, binalarımızın dış cephesine kazandırdığı estetik görünüm ile çağın trendi haline gelmiştir. Farklı malzeme çeşitliliği ve kolay uygulama yöntemleri sayesinde günden güne de popülerliğini arttırmıştır. Bu nedenle, hemen hemen tüm büyük alışveriş merkezlerindeki girişler çıkışlar, şık ve birbirinden farklı sundurma modelleri karşımıza çıkmaktadır. Hatta dış cepheye bakan mağazaların vitrin üstleri dahi, yeni nesil sundurmalarla kaplıdır.

Eskiden sundurmalar genellikle ahşap olarak tasarlasa da, yeni nesil sundurmalardan söz edildiğinde cam, ferforje, paslanmaz çelik gibi yapı malzemeleri kullanılarak tasarlanan sundurmalar göz kamaştırarak karşımıza çıkarlar.

Ve bilinmelidir ki bir sundurmayı sundurma yapacak olan detay, ölçüsünde gizlidir! Bu nedenle sundurma tasarlanırken boyutu, altındaki zeminde en az bir kişi barınacak şekilde hesaplanır.

 

Sepetiniz

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.