Sıkça Sorulan Sorular

Bir kapı, pencere veya herhangi bir geçidin girişini küçük, orta ve büyük bir çatı ile yağmur, güneş, kar, rüzgar vb. kötü hava koşullarından koruyan ve arkası duvara yaslanmış yapılardır.

Pratik sundurmaların kullanım alanları; bina ve apartma kapı girişlerinde, villa ve müstakil binalarda, pencere önlerinde, cami ve ibadet alanlarında, fabrika ve imalathanelerde, teraslar ve geniş balkon önlerinde, depo önü girişlerinde, sevkıyat giriş-çıkışlarında kullanılmaktadır.

Ev, Mağaza, Showrrom, Restoran, Ofis’lerin istenilen her alanlarında kullanılan geniş bir uygulama yelpazesi bulunmaktadır. Oteller, Spa’lar, Avm’ler içerisinde de proje bazlı kullanım alanları çok geniştir.

Taşıyıcı kolonları (ayakları) 3 mm CNC metalden imal edilmiştir, üst kaplaması ise özel renklendirme teknikleriyle hazırlanan panel sistemleridir.

Ürünlerimiz garanti süresi 5 yıldır.

Montaj süresi, uygulama yapılacak yüzeyin alan ölçüsüne, yüzey özelliği ve şekline (düz duvar, kolon, tavan vb.) göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama 1 saat kadar sürmektedir.

Marka olarak kendi bünyemizde profesyonel montaj ekipleri bulunmaktadır. Sundurma satışlarımız talebe göre “uygulamalı” veya “uygulamasız” olabilmektedir.

Uygulama hizmetini bizden almayan müşterilerimiz için, uygulama yapılacak alana ve ürüne bağlı olarak montaj işleminin zorluk derecesi değişebileceğinden mutlaka Albayrak Yapı & İnşaat uygulama/proje departmanı ile kontakt kurulması tavsiyemizdir.

Yurtiçi ve yurt dışındaki proje bazlı yapılan satışlarımız için; ürünlerin satın alımını gerçekleştiren kurumlar ihtiyaç duyulduğu takdirde uygulama eğitimini bedelsiz şekilde aldırabilirler.

Ürünlerimiz, yapısı gereği kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilir, rahatlıkla yıkanabilir, cila vb. ekstra bir bakıma ihtiyacı yoktur.

Sundurmalarımız vida montaj yöntemiyle uygulandığı için demontajı mümkündür. Daha önce uygulanan yerden taşınması durumunda ilgili yüzeyde sadece vida ucu çapında delikler görülecektir.

Fiyatlandırma, uygulama yapılacak alanınızın en ve boy ölçüleri alınarak m² bazında yapılmaktadır. İlgili metrajınıza istinaden ihtiyaç duyulan sundurma adedi hesaplanarak fiyat teklifiniz oluşturulmaktadır. Sundurma metraj aralıklarına göre değişen iskonto oranları mevcuttur. Mimari iskontolar uygulanmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından rahatlıkla sundurmaların teminini sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmaları sayesinde taşıma ücretini minimuma indiriyoruz.

Her şeyden önce görsel, fiziksel, yapısal, olarak materyallerimiz de kalite farkı ortaya çıkmaktadır. Sürekli kendini yenileyen yapısıyla ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT, günümüz çizgilerini yakalayarak, yeni modellerle sundurma sektöründeki öncülüğünü pekiştirmektedir.

Sundurmalarımızın en ve boylarını  inceleyip, uygulama yapmayı düşündüğünüz alanınıza ait satın alınacak sundurmanın metrajını kendiniz hesaplayabilirsiniz. Bu bağlamda keşif hizmeti için gereklilik ortadan kalkmaktadır. Proje bazında gelen talepler için keşif talep edildiğinde ilgili departmanımız tarafından uygulama yapılacak yüzeyler ve detaylar için bilgi verilmekte, gerekli bulunan durumlarda keşif yapılmaktadır.

Pratiksundurma.net web sitemizdeki galeri ve referans bölümlerimizi ziyaret ederek 400’e yakın uygulama görselimizi ve 3000 adetin üzerinde referans listemizi inceleyip fikir edinebilirsiniz. Bünyemizde ayrıca bir tasarım ekibimiz bulunmaktadır. Dilerseniz, uygulama yapmayı düşündüğünüz alanınızın görselini satış departmanımız ile iletişim kurarak paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT olarak “Bayi” ağımız bulunmaktadır. Bu ağı genişletmek için “Bayilik” talepleri ilgili departmanımız tarafından değerlendirilmektedir. İlgili talepleriniz için info@albayrakyapi.org adresimize e-mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Soru Sorabilirsiniz