Pencere Üstü Sundurma

Pencere Üstü Sundurma: Yağmur, kar ve fırtınadan etkilenmeyen, güneş ışınlarını maksimum engelleyen sundurmalar, aradığınız kaliteli ürün özelliğine sahiptir. Yan kısımlardaki özel desenler, ürünün estetiğini artırmaktadır. Bu özelliği ile tercih edilen sundurma seçenekleri, uygun fiyat özelliğine sahiptir. Çatı şeklinde olan ve öne doğru uzanan tasarımı, kullanım alanını genişletmektedir. Özellikle garaj kategorisinde araçların giriş çıkışını kolaylaştırmaktadır.

 Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Oldukça Dayanıklıdır

Yağmur, kar ve fırtına gibi etkenler, her zaman problem meydana getirir. Yağmurdan korunmak için neme karşı dayanıklı polikarbon, cam ve pleksi glass gibi ürün seçenekleri tercih edilmektedir. Pencere ve kapı önlerinde kullanıldığı zaman, içeriye ışık girebilmektedir.

Bu nedenle aydınlanma problemi meydana getirmemektedir. Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan bu ürünler, kaliteli kullanım özelliğine sahiptir. Selçuklu desen seçenekleri, Osmanlı desen seçenekleri ve lale desen seçenekleri, bu kategoride tercih edilmektedir. Garajlara özel sundurmalar, tasarım özellikleri nedeniyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Pencere Üstü Sundurma Özellikleri

Pratik, etkili ve kullanışlı bu sundurmalarda, aradığınız estetik ve kullanışlı özellikler bir aradadır. Pencere üstü sundurma seçenekleri kategorisindeki bütün çalışmalar, pencere tasarım özellikleri ile birebir uyumludur. Daire, villa ve ev gibi bir çok mekanın dış tasarım özelliği ile birebir uyumlu olan bu ürünler, renk seçeneğine sahip ürünlerdir.

Sepetiniz

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.