Pratik Sundurma ve Saçak Sistemleri

Pratik Sundurma: Üstü kapalı balkon, evlerin önündeki taşlık, Güneş ya da yağmurdan korunmak için, dış kapı üstüne konulan tek eğimli dam gibi açıklamalar ile anlatılabilmektedir.

Sundurma Nedir ?

Pratik sundurmalar, genellikle kapı ve pencerelerin üst kısımlarına(dış) monte edilen, güneş ışığı ve kötü hava koşullarından mekanın korunmasını sağlayan montajı basit fakat işlevi büyük sundurmalardır. Pratik sundurmalar taşıyıcı kollar ve üst yüzey kaplama olarak iki bölümden oluşur. 

Sundurma Ayağı (Taşıyıcı Kolon): Pratik sundurmayı genel olarak duvarda tutan taşıyıcı birime verilen isimdir. Sundurma ayağının ebatları ve diğer nitelikleri, yapılacak olan pratik sundurmanın ebatına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu taşıyıcı ayaklar sert plastik, paslanmaz, metal, ahşap ve CNC kesim sacdan malzemelerinden üretilmektedirler. Firmamız müşterilerince en çok tercih endilen taşıyıcı ayak modelimiz CNC kesim ayak pratik sundurma taşıyıcılarıdır.
Cnc kesim taşıyıcılarının tercih edilme sebebi ise; müşterilerimize, istenilen ölçü, renk ve modellerde imalat seçeneği sunmamızdır.

Sepetiniz

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.